Pałac

Pałac Tarce należy do najpiękniejszych miejsc w Wielkopolsce, a być może w Polsce.

Kryształowe żyrandole, efektowne sztukaterie, kamienne podłogi, eleganckie meble oraz ekskluzywne dodatki. Wszystko to sprawie, że można się tu poczuć iście królewsko. Neorenesansowa forma oraz przepiękne wnętrza stwarzają idealne warunki do organizowania przyjęć weselnych, spotkań rodzinnych, eventów firmowych oraz innych uroczystości.

Nasza obsługa i najwyższej jakości kuchnia zapewnią Państwu niezwykłe doznania.

Park

Niezwykle piękny obszar ponad 10 hektarów był ulubionym miejscem małżonki hrabiego – Anieli z Biegańskich Ostrorożyny – Gorzeńskiej (1875 – 1920). Hrabina, która nie cieszyła się dobrym zdrowiem pielgrzymowała do różnych, cudownych miejsc związanych z kultem Matki Bożej, m. in. do Francji.

To ona ufundowała figurę Matki Boskiej z Lourdes, usytuowaną w parku, na utworzonym z kamieni pagórku u stóp, którego do dziś wypływa źródełko. Zaciszny i niezwykle uroczy zakątek parku to miejsce spacerów, medytacji i nabożeństw.

Dodatkowym walorem parku są drzewa, których zinwentaryzowano aż 749, z których 20 to przepiękne pomniki przyrody.

Zagroda Danieli

W przypałacowym Parku odwiedzić można zagrodę z danielami. Atrakcja cieszy się szczególnym zainteresowaniem
wśród najmłodszych Gości.

Concierge

Historycznie oznacza osobę, która była odpowiedzialna za utrzymanie palących się świec w trakcie wszelkich odbywających się uroczystości.

Obecnie coraz częściej usługi concierge’a oferują ekskluzywne miejsca jak pałace czy hotele, które obsługują wymagających klientów. Podobnie jest i w Pałacu Tarce.

Wszelkie zadania takie jak np. organizacja przyjęć, uroczystości rodzinnych, wyjść okazyjnych, czy nawet rezerwacja różnego rodzaju biletów, udzielenie informacji o imprezach, wydarzeniach kulturalnych i rozrywkowych, wyszukiwanie najbardziej intratnych propozycji wycieczek w wybrane przez klienta miejsce są możliwe do spełnienia.

Wirtualny spacer po Pałacu

Zobacz
Call Now ButtonZadzwoń